Serwetka na szydełku

Odkąd zaczęłam się posługiwać szydełkiem, marzę, żeby robić to coraz bardziej sprawnie, bo jest tyle inspirujących rzeczy, które można wykonać tą techniką! Aby te marzenia mogły się ziścić, muszę dużo ćwiczyć. Ta serwetka według schematu miała być dwukolorowa, i przepięknie w takiej formie wygląda. Ale takich rzeczy to ja jeszcze nie potrafię, więc zignorowałam sugestię użycia dwóch kolorów kordonka i tak oto mam (a właściwie miałam, bo serwetka została już podarowana) bieluteńką serwetkę o średnicy około 25 cm. Jak tylko opanuję szydełko trochę lepiej, to zrobię wersję z wstawkami :)

Informacje o Ela

Jestem szczęśliwą żoną, mamą dwóch dziewczynek. Jako dziecko uwielbiałam plastelinę, glinę, masę solną - wszystko, co dawało mi możliwość twórczego wyżycia się w przestrzeni. Kiedy nikt nie widzi, bawię się nadal plasteliną, ale oficjalnie swoje hobby ograniczyłam do elementów, które, po nadaniu im kształtu, można zwyczajnie zjeść :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Robótki i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Serwetka na szydełku

  1. Przepiękna! Podziwiam talent.

    Pozdrawiam ciepło!

  2. ~mama.mi pisze:

    bardzo piękna serwetka. świetne wykończenie :) sama zbieram się na zrobienie jakiejś ale chyba jednak wolę je na razie podziwiać :)

  3. ~źródłowe pisze:

    miło się czytało

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>