Szorty i spódniczka

Ostatni dzień KCW :) Na koniec mam do pokazania szorty z aplikacjami w kształcie serc i spódniczkę, która miała być sukienką, ale za krótko ją skroiłam, więc jest przydługą spódniczką. Zastanowię się jeszcze, czy ją skrócić, czy też odstawić na jakiś czas do szafy :) Szorty natomiast szyło się cudnie (oczywiście nie zrobiłam sobie wykroju, a chcę uszyć przynajmniej jeszcze jedne – tym razem już poświęcę chwilę na wykrój, żeby w przyszłości nie musieć zaczynać od zera), aplikacje wyszły dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam i w ogóle jestem zadowolona z efektu :)

 

Informacje o Ela

Jestem szczęśliwą żoną, mamą dwóch dziewczynek. Jako dziecko uwielbiałam plastelinę, glinę, masę solną - wszystko, co dawało mi możliwość twórczego wyżycia się w przestrzeni. Kiedy nikt nie widzi, bawię się nadal plasteliną, ale oficjalnie swoje hobby ograniczyłam do elementów, które, po nadaniu im kształtu, można zwyczajnie zjeść :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Robótki i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>